SG73S2ERTTD1181D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1181D
JLCPCB Part #
C7361124
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS