SG73S2ERTTD115G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD115G
JLCPCB Part #
C7079860
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS