SG73S2ERTTD1130F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1130F
JLCPCB Part #
C5753267
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS