SG73S2ERTTD112G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD112G
JLCPCB Part #
C7361114
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS