SG73S2ERTTD110G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD110G
JLCPCB Part #
C7361110
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS