SG73S2ERTTD100G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD100G
JLCPCB Part #
C5753244
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS