SG73S2ERTTD1003D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1003D
JLCPCB Part #
C5916844
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS