SG73S2E1RTTD9532D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9532D
JLCPCB Part #
C5753219
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS