SG73S2E1RTTD9530F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9530F
JLCPCB Part #
C5894468
Description
-55℃~+155℃ 1W 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS