SG73S2E1RTTD9313F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9313F
JLCPCB Part #
C7079844
Description
-55℃~+155℃ 1W 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS