SG73S2E1RTTD9312F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9312F
JLCPCB Part #
C7079842
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS