SG73S2E1RTTD9311D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9311D
JLCPCB Part #
C5916830
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS