SG73S2E1RTTD913G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD913G
JLCPCB Part #
C6487740
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS