SG73S2E1RTTD912J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD912J
JLCPCB Part #
C5753200
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS