SG73S2E1RTTD8871D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8871D
JLCPCB Part #
C6679399
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS