SG73S2E1RTTD8662F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8662F
JLCPCB Part #
C5916794
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS