SG73S2E1RTTD825G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD825G
JLCPCB Part #
C6296550
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS