SG73S2E1RTTD8252D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8252D
JLCPCB Part #
C7079822
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS