SG73S2E1RTTD824J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD824J
JLCPCB Part #
C6296548
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS