SG73S2E1RTTD820J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD820J
JLCPCB Part #
C5894454
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS