SG73S2E1RTTD8201F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8201F
JLCPCB Part #
C7079818
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS