SG73S2E1RTTD7682F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7682F
JLCPCB Part #
C7079813
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS