SG73S2E1RTTD753J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD753J
JLCPCB Part #
C5894450
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS