SG73S2E1RTTD7500D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7500D
JLCPCB Part #
C5753154
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS