SG73S2E1RTTD6810D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6810D
JLCPCB Part #
C6679369
Description
-55℃~+155℃ 1W 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS