SG73S2E1RTTD680J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD680J
JLCPCB Part #
C5753146
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS