SG73S2E1RTTD6653F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6653F
JLCPCB Part #
C7361076
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS