SG73S2E1RTTD6493F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6493F
JLCPCB Part #
C6222371
Description
-55℃~+155℃ 1W 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS