SG73S2E1RTTD6340D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6340D
JLCPCB Part #
C7312433
Description
-55℃~+155℃ 1W 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS