SG73S2E1RTTD625J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD625J
JLCPCB Part #
C7361075
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS