SG73S2E1RTTD5760D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5760D
JLCPCB Part #
C6487702
Description
-55℃~+155℃ 1W 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS