SG73S2E1RTTD561G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD561G
JLCPCB Part #
C5894406
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS