SG73S2E1RTTD5230F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5230F
JLCPCB Part #
C6487686
Description
-55℃~+155℃ 1W 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS