SG73S2E1RTTD5230D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5230D
JLCPCB Part #
C6487684
Description
-55℃~+155℃ 1W 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS