SG73S2E1RTTD515G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD515G
JLCPCB Part #
C7312416
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS