SG73S2E1RTTD5103D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5103D
JLCPCB Part #
C6487681
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS