SG73S2E1RTTD4991F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4991F
JLCPCB Part #
C7312397
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS