SG73S2E1RTTD47R0F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD47R0F
JLCPCB Part #
C7312385
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS