SG73S2E1RTTD473J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD473J
JLCPCB Part #
C7361049
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS