SG73S2E1RTTD471G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD471G
JLCPCB Part #
C5894383
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS