SG73S2E1RTTD470J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD470J
JLCPCB Part #
C5894382
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS