SG73S2E1RTTD4702D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4702D
JLCPCB Part #
C7312374
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS