SG73S2E1RTTD4641F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4641F
JLCPCB Part #
C5894378
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS