SG73S2E1RTTD4532F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4532F
JLCPCB Part #
C7312366
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS