SG73S2E1RTTD435G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD435G
JLCPCB Part #
C6487663
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS