SG73S2E1RTTD432G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD432G
JLCPCB Part #
C5753049
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS