SG73S2E1RTTD4302F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4302F
JLCPCB Part #
C7312349
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS