SG73S2E1RTTD4021D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4021D
JLCPCB Part #
C5894368
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS