SG73S2E1RTTD3901F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3901F
JLCPCB Part #
C5916502
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS