SG73S2E1RTTD3740D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3740D
JLCPCB Part #
C7312328
Description
-55℃~+155℃ 1W 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS